605 347 466 fotrek@interia.pl

Ślub może stać się najpiękniejszym momentem życia, jeśli poświęcimy temu wyjątkowemu wydarzeniu dostatecznie dużo uwagi. Aby połączenie zakochanych więzłem małżeńskim zapisało się w pamięci jako niepowtarzalne przeżycie, potrzebny jest bez wątpienia profesjonalny fotograf. Tylko prawdziwy artysta jest w stanie natchnąć zdjęcia tak, aby dzięki nim powracać do wzruszających chwil przez wiele następnych lat. Jak odnaleźć najbardziej kompetentną osobę do tego niezwykle ważnego zadania?

Jak wybrać najlepszego artystę?

Prawdziwy fotograf ślubny z czasem wypracowuje swój własny styl. Wizytówką każdego profesjonalisty są odpowiednio dobrane kadry, wyjątkowa kolorystyka oraz unikalny sposób ujmowania emocji. Przed ostatecznym wyborem dobrze jest przejrzeć prace co najmniej kilku artystów, w celu porównania ich twórczości. Świetną decyzją może okazać się powierzenie sesji lokalnemu fotografowi. Fotograf na wesele znający najpiękniejsze miejsca w okolicy to prawdziwy skarb! Dlaczego? Po głównej uroczystości profesjonalny fotograf często zabiera młodą parę w najciekawsze miejsca i dzięki niepowtarzalnym kompozycjom osiąga najlepsze rezultaty. Wyjątkowe owoce pracy fotografów znaleźć można w ich portfolio. Na co należy zwrócić uwagę przy przeglądaniu albumu?

Jak ocenić pracę fotografa na podstawie jego portfolio?

Prace powinny być przede wszystkim zróżnicowane – oznacza to, że autor zdjęć odznacza się kreatywnością i dobrą intuicją. Fotograf na wesele potrafiący odnaleźć inspiracje w rozmaitych sytuacjach sprawdzi się zarazem w różnych warunkach świetlnych. Prawdziwy profesjonalista w czasie gorszej pogody okaże się gwarantem komfortu – jego swobodna i pewna postawa pomoże utrzymać przyjemny nastrój i kontynuować świetną zabawę.

Przeglądając album wybranego twórcy, dobrze będzie zwrócić uwagę na czym najczęściej koncentruje się fotograf. Czy są to rozbudowane kompozycje grupowe? A może ujęcia osób w ruchu, na przykład podczas tańca? Wyobraźmy sobie nasz przyszły album ślubny – jakiego typu zdjęcia będziemy chcieli oglądać najczęściej? Ustalenie końcowej wizji projektu pomoże nam w trafnym doborze autora naszych zdjęć.

Ślub jest bez wątpienia jednym z ważniejszych momentów w życiu zakochanych. Dla Fotografa na Twoje wesele żadna cena nie będzie za wysoka – nie oznacza to jednak, że trzeba przepłacić!

Wybór fotografa na wesele czyli cena – czego powinniśmy w niej wymagać?

Fotograf i wesele muszą być jednym – prawdziwy artysta powinien być aktywną częścią wydarzenia. Najważniejsze jest, aby autor zdjęć nie stał biernie z boku. Kompetentny fotograf tworzy z prawdziwym zaangażowaniem: odpowiednio ustawia do zdjęć gości weselnych oraz aranżuje sytuacje i kompozycje. Profesjonalista wkłada w swój projekt duszę, jego widoczne oddanie napawa gości weselnych dobrym nastrojem. Bez świetnego fotografa żadne wesele nie będzie pełnym sukcesem. Dlatego warto wybrać rozważnie: porównajmy ceny, zasięgnijmy rady przyjaciół oraz upewnijmy się dwa razy przed ostatecznym wyborem. Wszystkim poszukującym życzymy udanej decyzji i niepowtarzalnej uroczystości!