wideofilmowanie ślubów, kamerzysta trzezwy sprytny i niewidoczny

Filmowanie ślubów

Filmowanie ślubów obok fotografii ślubnej to drugi sposób na zapisanie historii tego wyjątkowego dnia. filmowanie ślub i wesele To co nie uchwyci aparat, z całą pewnością zarejestruje kamera. Oferuję usługi wideofilmowania ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej w kilku wariantach:

  • Wideofilmowanie 1 kamera,
  • wideofilmowania 2 kamery,
  • wideofilmowanie za pomocą 2 lustrzanek,
  • wideofilmowanie 1 kamera, 1 lustrzanka oraz kran kamerowy – ujęcia z kilku obiektywów
  • Kran kamerowy, z głowicą sterowaną elektronicznie
  • Dron
  • Stabilizator

Po zarejestrowaniu całego obrazu wykonuję niezbędny montaż filmu ślubnego. Staram się, aby uchwycone ujęcia były dynamiczne, nowoczesne, a jednocześnie pozwalały na obejrzenie Waszego ślubu i wesela z różnych perspektyw. Przygotowuję również specjalny teledysk ślubny, który jest streszczeniem całego dnia.

Doświadczony kamerzysta na Wasz ślub i wesele

Organizacja ślubu jest ogromnym wyzwaniem. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego kluczowe zadania powierzamy zaufanym i sprawdzonym osobom.

Działam podobnie, dlatego Wasz film ślubny nagrywany będzie przez doświadczonego kamerzystę, posiadającego odpowiedni sprzęt pozwalający na wideofilmowanie ślubu w wysokiej jakości dźwięku oraz obrazu. Staramy się, aby ujęcia wykonywane były w sposób niebanalny i oryginalny. Całość naszej pracy można zobaczyć oglądając moje przykładowe prace.

Film ślubny, który będzie piękną pamiątką

Wysoka jakość realizowanych przez nas filmów przekonuje do naszych usług kolejne pary, nie tylko z Zamościa, ale także z miejscowości sąsiednich. Dbamy o to, aby oprawa Waszego ślubu i wesela była pięknym uwieńczeniem Waszej miłości i szczęścia, a także wspaniała pamiątką. Dlatego ogromną wagę przykładamy do formy filmu, aby ta była nowoczesna i oryginalna. To podejście do wideofilmowania ślubów i wesel pozwala nam tworzyć piękne reportaże, do których będziecie chętnie wracać.

Nowoczesne i tradycyjne filmowanie ślubów

Kamerzyści weselni już dawno odeszli do tradycyjnych form wideofilmowania. Obecnie liczy się niestandardowe podejście, oryginalność i unikalność. Przyszłe młode pary szukają czegoś co zainteresuje ich samych i zaskoczy gości weselnych. Kto nie chciałby się bawić, na weselu nagrywanym w ciekawy sposób? Właśnie te elementy cechują nasze filmy z wesela. Pragniemy, aby była to wspaniała i cudowna pamiątka, która przypominać  Wam będzie emocje towarzyszące Wam tego dnia. Film ślubny może być także świetnym prezentem dla rodziców państwa młodych.

Zapraszam gorąco do obejrzenia moich propozycji.