Fotografia ślubna, artystyczne zdjęcia Zamość - Wojciech Chudzik

GALERIE FOTOGRAFICZNE ŚLUBNE

SLUB WESELE
Fotografia ślubna zamość i okolice

GALERIA1

Galeria fotograficzna ze ślubu i wesela
Fotografia ślubna reportaż

GALERIA2

galeria fotograficzna ze slubu i wesela
Fotografia ślubna zamość sesja zdjęciowa

GALERIA 3

galeria fotograficzna ze slubu i wesela

Profesjonalna fotografia ślubna to niezwykła i unikatowa historia opowiedziana i zapisana przez fotografa podczas dnia ślubu. Fotograf wykorzystuje nie tylko aparat fotograficzny i obiektywy, lecz podobnie jak poeta wykorzystuje także swoje serce, emocje i własną wrażliwość.

Tym właśnie jest profesjonalna fotografia, którą tworzę. Zazwyczaj rozpoczyna się od przygotowań panny młodej, a kończy następnego dnia około godziny 1:00. Prawdziwa i autentyczna fotografia ślubna ma do nas przemawiać na mnóstwo sposobów, pokazywać to czego na pozór nie widać. Sprawiać, że na dłużą chwilę zatrzymamy się nad tym jednym zdjęciem z Waszego wesela. Fotografia jest sztuką i dokładnie w ten sposób do niej podchodzę, pragnę aby wywoływała przyjemne emocje i wspomnienia.

Z tego względu najważniejsza jest odpowiednio skonstruowana narracja, czyli sposób opowiedzenia historii z dnia ślubu i wesela. Dbam o to, aby ta odbierana była w sposób ciekawy, intrygujący, podobnie jak czyni to pisarz historyk, który barwnie opowiada zdarzenie. Takie zdjęcia ze ślubu i z wesela powinny pokazać wszystkie ciekawe chwile, pokazywać ważne osoby z rodziny oraz przyjaciół. Zdjęcia z wesela to świetny sposób pokazania gości podczas tańca, wtedy cała ekspresja dwojga lub grupy osób silnie przemawia. Taki reportaż ślubny to również artystyczna fotografia ślubna, gdzie fotografie mają swoją estetykę, a zdjęcia u oglądającego wyzwalają silne emocje.

Artystyczne zdjęcia z Waszego ślubu i wesela

Dla mnie fotografia to nie tylko zwykłe zdjęcie. To wrażliwość, emocje i atmosfera chwili uwieczniona przez kadr aparatu. Dbam o to, aby każdy moment na zdjęciu został uchwycony w sposób niebanalny i nieoczywisty. Zdjęcia weselne powinny przedstawiać różne momenty, te wielkie i także te małe, na które wiele osób nie zwróciłoby uwagi. Artystyczna fotografia nie może obejść się bez emocji, od wzruszenia, zadumy i łez, po radość i śmiech.

Fotografia i reportaż ślubny

Oferta fotografii ślubnej obejmuje pełny reportaż weselny. Począwszy od przygotowań, przez ceremonię zaślubin, do zabawy weselnej. Pragnę podkreślić, że w czasie ceremonii oraz zabawy weselnej staram się być niewidoczny, nie skupiać uwagi gości na sobie, poruszam się bezszelestnie, a czasami nawet nie oddycham. Wszystko po to, aby zapisać w możliwie najlepszy sposób Wasze wspomnienia. Dbam o to, aby zdjęcia z wesela przedstawiały najciekawsze, najpiękniejsze i najśmieszniejsze momenty.

Prezentacja fotografii ślubnej

Ważną kwestią jest także gotowa prezentacja fotografii w albumach czy fotoksiążce. W ramach oferty przygotowuję specjalny album ślubny obejmujący przygotowania, ceremonię ślubną, zabawę weselną oraz sesję plenerową. Całość mojej pracy udostępniam na płytach dvd. Najpiękniejsze zdjęcia ślubne można zaprezentować w formie fotobrazu na płótnie w dużym formacie i zawiesić na scanie. Fotografia ślubna ceny – do ustalenia

Zobacz galerię zdjęć weselnych

Jeszcze bardziej niż do kontaktu zachęcam do obejrzenia galerii fotografii ślubnej. Nic przecież nie przemawia do odbiorcy jak dobre propozycje fotograficzne. Gdybym miał określić swoje zdjęcia, ująłbym to jako artystyczna fotografia ślubna, gdyż dokładnie w ten sposób podchodzę do mojej pracy. Jeśli charakter moich zdjęć Wam odpowiada, uważacie, że nadajemy na tych samych falach, że przedstawię Wasz ślub i wesele zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, to nie zwlekacie. Do usłyszenia!