klipy wideo, filmowanie ślub i wesele, piękna panna młoda

filmowanie ślub i wesele

Wideofilmowanie obok fotografii ślubnej to drugi sposób na zapisanie historii tego wyjątkowego dnia. filmowanie ślub i wesele To co nie uchwyci aparat, z całą pewnością zarejestruje kamera. Oferuję usługi wideofilmowania ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej w kilku wariantach:

  • Wideofilmowanie 1 kamera,
  • wideofilmowania 2 kamery,
  • wideofilmowanie za pomocą 2 lustrzanek,
  • wideofilmowanie 1 kamera, 1 lustrzanka oraz kran kamerowy – ujęcia z kilku obiektywów
  • Kran kamerowy, z głowicą sterowaną elektronicznie
  • Dron
  • Stabilizator

Po zarejestrowaniu całego obrazu wykonuję niezbędny montaż filmu ślubnego. Staram się, aby uchwycone ujęcia były dynamiczne, nowoczesne, a jednocześnie pozwalały na obejrzenie Waszego ślubu i wesela z różnych perspektyw. Przygotowuję również specjalny teledysk ślubny, który jest streszczeniem całego dnia.

Doświadczony kamerzysta na Wasze wesele

Organizacja ślubu jest ogromnym wyzwaniem. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego kluczowe zadania powierzamy zaufanym i sprawdzonym osobom.

Działam podobnie, dlatego Wasz film ślubny nagrywany będzie przez doświadczonego kamerzystę, posiadającego odpowiedni sprzęt pozwalający na wideofilmowanie ślubu w wysokiej jakości dźwięku oraz obrazu. Staramy się, aby ujęcia wykonywane były w sposób niebanalny i oryginalny. Całość naszej pracy można zobaczyć oglądając moje przykładowe prace.

Film ślubny, który będzie piękną pamiątką

Wysoka jakość realizowanych przez nas filmów przekonuje do naszych usług kolejne pary, nie tylko z Zamościa, ale także z miejscowości sąsiednich. Dbamy o to, aby oprawa Waszego ślubu i wesela była pięknym uwieńczeniem Waszej miłości i szczęścia, a także wspaniała pamiątką. Dlatego ogromną wagę przykładamy do formy filmu, aby ta była nowoczesna i oryginalna. To podejście do wideofilmowania ślubów i wesel pozwala nam tworzyć piękne reportaże, do których będziecie chętnie wracać.

Nowoczesne i tradycyjne filmy z wesela

Kamerzyści weselni już dawno odeszli do tradycyjnych form wideofilmowania. Obecnie liczy się niestandardowe podejście, oryginalność i unikalność. Przyszłe młode pary szukają czegoś co zainteresuje ich samych i zaskoczy gości weselnych. Kto nie chciałby się bawić, na weselu nagrywanym w ciekawy sposób? Właśnie te elementy cechują nasze filmy z wesela. Pragniemy, aby była to wspaniała i cudowna pamiątka, która przypominać  Wam będzie emocje towarzyszące Wam tego dnia. Film ślubny może być także świetnym prezentem dla rodziców państwa młodych.

Zapraszam gorąco do obejrzenia moich propozycji.