Foto Vision: Fotograf Wojciech Chudzik
Tel.: 605-347-466
Email: fotrek@interia.pl

eaktualn
plener foto
reportaz foto
inarzeczen film studio dzieci glamour info totografiafotograf

 

Wideofilmowanie w Zamościu

REPORTAŻ WIDEOFILMOWY ŚLUBNY- REJESTROWANIE ZDARZEŃ I EMOCJI

Film ślubny jest tworzony w oparciu o sugestie Pary Młodej. Uwzględniamy indywidualne gusta i wymagania, jednak nie tworzymy materiału filmowego zawierającego elementy kiczu.

OFERTA I CENNIK

  • Wideofilmowanie 1 kamera, cena od 800 zł
  • wideofilmowanie 2 kamery, cena 2500 zł
  • wideofilmowanie za pomocą 2 lustrzanek, cena 2700 zł
  • wideofilmowanie 1 kamera, 1 lustrzanka oraz kran kamerowy - ujęcia z kilku obiektywów, cena 3000 zł.

Kran kamerowy jest to ruchome ramie długości 4 metrów z zamontowaną kamerą na końcu z możliwością obracania we wszystkich kierunkach, daje to niepowtarzalne i fascynujące efekty.

Materiał filmowy ślubny po zmontowaniu trwa od 1,30 do 3,40, czas gotowego materiału do ustalenie, film trwający ponad 3 godziny może się okazać zajęciem bardzo czasochłonnym, nie każdy posiada go aż tyle.

Używamy kamery cyfrowe tradycyjne a także HD, a dla najbardziej wymagających tworzymy filmy przypominające poważne produkcje filmowe używamy do tego lustrzanki Canon 5D mark II oraz urządzenia taki jak stedcam oraz kran kamerowy.

Warto zwrócić uwagę, by wideofilmowie i fotograf nie wchodzili sobie nawzajem w kadr, ponieważ przeszkadza to w wykonaniu prawidłowego materiału i pokazaniu przez fotografa istotnych momentów. Dobrze jest też gdy filmowiec i fotograf pochodzą z tej samej firmy, mogą wtedy ze sobą współdziałać, tworząc materiał filmowy i fotograficzny na wysokim poziomie.

Wybór kamerzysty to jeden z istotniejszych elementów przygotowań do uroczystości ślubnych i weselnych. Od tego jak do tego podejdziemy będzie zależała jakość Waszej pamiątki z wesela. Dlatego przed wyborem wideofilmowca trzeba się dobrze zastanowić czego oczekiwać od niego i na co zwrócić uwagę wybierając go.

Wybierając kamerzystę na pewno nie kierujmy się ceną, a przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem. Film będzie cudowną pamiątką gdy po latach zechcecie go obejrzeć ze swoimi pociechami. Dobry, profesjonalny film, na którym będą uwiecznione wzruszające, śmieszne i piękne momenty uroczystości.

Film stworzony przez amatora zazwyczaj okazuje się żenującym zlepkiem, często film jest pozbawiony ważnych fragmentów źle zmontowany. Dlatego w trakcie rozmowy z filmowcami należy się dowiedzieć jak pracuje kamerzysta w trakcie wesela. Zdarzają się wideofilmowcy znudzeni pracą, którzy filmują gdy mają na to ochotę, często przegapiają sytuacje ciekawe i warte filmowania. NADUŻYWAJĄ TAKŻE ALKOHOLU. Kamerzyści z Film i Foto sprawili, że nasze wideofilmowanie w Zamościu i całym województwie, znane jest z wysokiej jakości wykonania i celnego chwytania najcenniejszych momentów ceremonii.

W dobie internetu coraz więcej par szuka wideofilmowca przez internet. Jest to wygodne bez wychodzenia z domu możemu w ciagu jednej godziny odwiedzić wirtualnie kilkunastu wideofilmowców. Możemy równiez wybrać metodę tradycyjną i wybrać się do paru poleconych kamerzystów i ich samemu ocenić. wideofilmowanie lublin, proponuję wybrać te drugą metodę

Dla oszczędnych FOTOGRAFI I WIDEOFILMOWANIE Zamość, Chełm i okolice

Dla osób, które chcą zaoszczędzić na usłudze fotografii i filmowania przygotowaliśmy specjalna ofertę wykonywaną przez osoby zajmujące się fotografia lub filmowaniem amatorsko,cena jest niska 800 zł ale nie należy sie zbyt wiele spodziewać po takim materiale filmowym.

.

.

.

.

.

.

.


 

WIDEOFILMOWANIE CHEŁM, Działany na terenie całej lubelszczyzny także Piaski łęczna krasnystaw